Waar vindt u onze leden?

Vind de leden door op een provincie op de kaart te klikken:

Aanklikbare kaart met Provincies van Nederland.

Drenthe Flevoland Friesland Gelderland Groningen Limburg Noord Brabant Noord Holland Overijssel Zuid Holland Utrecht Zeeland

 

Organisatie: ACR Affairs
Contact: Anton Roovers
Plaats: Breda
Telefoon: 06-24911907
E-mailadres: a.roovers@acr-affairs.nl

Organisatie: Ameta mentorschap
Contact: Eva Goeke
Plaats: Beek en Donk
Telefoon: 06-23003390
E-mailadres: e.goeke@ameta.nl

Organisatie: BaBeMe
Contact: Jan de Backer
Plaats: Oisterwijk
Telefoon: 06-51072660
E-mailadres: info@babeme.nl

Bewindvoering van A tot Z
Contact: Conny Zijm
Plaats: Grave
Telefoon: 0486422641
E-mailadres: zijm@bewindvoeringvanatotz.nl

Organisatie: Coaching op Maat
Contact: Rene Jongen
Plaats: Goirle
Telefoon: 0628596238
E-mailadres: info@coachingopmaat.org

Organisatie: DWIZ
Contact: Carmen van Wezel
Plaats: Goirle
Telefoon: 06-30653031
E-mailadres: info@dewegwijzerinzorg.nl

Organisatie: Jacobs Mentorschap
Contact: Francien Jacobs - de Laat
Plaats: Lage Mierde
Telefoon: 0612422461
E-mailadres: f.jacobsmentorschap@icloud.com

Organisatie: JBV mentorschap
Contact: Peter van Gassen
Plaats: Bergen op Zoom
Telefoon: 06-83377020
E-mailadres: jbvmentorschap@gmail.com

Organisatie: Kalidad B.V.
Contact: Carla Vogels
Plaats: Gilze
Telefoon: 0646006660
E-mailadres: carla@kalidad.org

Organisatie: LOODS Praktijk voor professioneel mentorschap
Contact: Jacqueline van Aalst
Plaats: Sint Oedenrode
Telefoon: 0645608121
E-mailadres: info@loods.nu

Marian Klerx professioneel mentorschap
Contact: Marian Klerx
Plaats: Waalwijk
Telefoon: 0613622094
E-mailadres: marian11klerx@gmail.com

Organisatie: Mentorschap de Kempen
Contact: Carla de Bree
Plaats: Eersel
Telefoon: 06-57553242
E-mailadres: info@mentorschapdekempen.nl

Mentorschap Oisterwijk - Moergestel
Contact: Ans Neggers
Plaats: Moergestel
Telefoon: 0620467436
E-mailadres: jpmneggers@ziggo.nl

Organisatie: Mijn mentor Brabant
Contact: Dick de Kort
Plaats: Etten-Leur
Telefoon: 0657788270
E-mailadres: info@mijnmentorbrabant.nl

Must Bewind & Mentorschap BV
Contact: Rien van Oort
Plaats: HILVARENBEEK
Telefoon: 0851301620
E-mailadres: info@mustmentorschap.nl

Organisatie: Persoonlijk Mentorschap
Contact: Elma de Wit
Plaats: Geertruidenberg
Telefoon: 06-37229677
E-mailadres: elma@persoonlijkmentorschap.nl

Organisatie: PiDZ Haarlem (Aspirant lid)
Contact: Peter Ouwerling
Plaats: heemstede
Telefoon: 0654910044
E-mailadres: peter.ouwerling@pidz.nl

Organisatie: Pro bewind
Contact: Saskia van Boles
Plaats: Leende
Telefoon: 0402310778
E-mailadres: info@probewind.nl

Secour, Maatschappelijk werk, psychosociale hulpverlening en Mentorschap
Contact: Brigitte de Rooij
Plaats: Tilburg
Telefoon: 06-40581478
E-mailadres: b.d.rooij@outlook.com

Organisatie: Stichting Promentor
Contact: Karin Franken
Plaats: Waalwijk
Telefoon: 0850030999
E-mailadres: info@promentor.nl

Organisatie: Wendy Frehé van der Linden mentorschap en advies
Contact: Wendy Frehe van der Linden
Plaats: Stevensbeek
Telefoon: 06-22261950
E-mailadres: wendy@frehementorschap.nl

Organisatie: Zorg & Budget (Aspirant lid)
Contact: Tineke Zander
Plaats: Venlo
Telefoon: 0773745645
E-mailadres: info@zorgenbudget.nl

Organisatie: Zorgbruggen Bewindvoering BV
Contact: Mascha van der Bruggen
Plaats: HILVARENBEEK
Telefoon: 013-8200245
E-mailadres: info@zorgbruggen.nl

Heeft u vragen of wilt u meer informatie over de beroepsvereniging?